Youtube Nasıl Fotoğraf Yüklenir?

YouTube’da Neler Yasak?, YouTube Video Küçük Resmi Nasıl Olmalı?, YouTube Neye Göre Para Verir?, Youtube Nasıl Fotoğraf Yüklenir?, detaylar yazımızda…

Youtube videolarınıza kapak fotoğrafı ekleyebilir ya da fotoğraflardan oluşan bir video oluşturabilirsiniz. spotify dinlenme satın al Eklemek istediğiniz kapak fotoğrafının videonuzun içeriğini yansıtması ve dikkat çekici olması izlenme oranınızı artırmak için önemli bir kriterdir. Videonuza özel küçük resim eklemek için:

  • Videonuzu seçip “küçük resim ekle” butonun basın.
  • Cihazınızdaki bir resim kullanmak için “özel küçük resim” ile dönüştürün.
  • Oluşturulan küçük resmi onaylayıp “seç” butonuna basın.

Videolara eklenen küçük resimlerin abone olmak isteyen kullanıcıların dikkatini çekebilmesi ve videonun konusu hakkında az da olsa ön bilgi vermesi oldukça önemlidir. Spotify takipçi satın al işlemi bu platformda aktif değildir. Beğendiğiniz videoları indirmek için farklı bir indirme platformundan destek alabilirsiniz. Ayrıca videolarınızın indirilme, beğenme, paylaşım sayılarını artırmak isteyen kullanıcılar için Sosyalgram internet adresinde bulunan Youtube panelinden size uygun paketleri inceleyebilir uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

YouTube’da Neler Yasak?

Her sosyal medya platformu gibi Youtube da çok sayıda kişi tarafından kullanıldığı için bazı kuralları bulunmaktadır. Şiddet, sansür gerektiren içerikler, suç teşkil eden davranışlar, nefret, taciz ve siber zorbalık gibi içerikleri paylaşmak kesinlikle yasaktır. Kullanıcılar bu kurallara uymadığında yaşadığı devletin hukuk kuralları gereği yargılanabilmektedir. P

aylaşılan videolarınız abonelerinizin beğenisi sayesinde etkileşim oranınızı yükseltebilir ve abone sayınızı artırabilir. Ayrıca youtube abone satın al seçeneği için bağlantı linkini kopyalayarak farklı panellerden indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bununla beraber abone sayınızı artırmak için Sosyalgram’da 45 TL’den başlayan abone satın al paketlerini inceleyebilir avantajlı indirimlerden yararlanabilirsiniz.

YouTube Video Küçük Resmi Nasıl Olmalı?

Ekleyeceğiniz küçük resim en az 640 piksel ortalama 1280*720 piksel boyutunda olmalıdır. Ayrıca 16:9 en ve boy oranı kullanılmalıdır. Ayrıca dosya boyutu en fazla 2 MB olacak şekilde belirlenmelidir.

YouTube Neye Göre Para Verir?

En önemli gelir kaynağı reklamlardır. Ayrıca videoların izleneme oranlarına bağlı olarak belli bir kazanç da elde edilebilmektedir. Kullanıcıların abone sayısı ne kadar fazla olursa videoları için reklam anlaşmaları yapmaları o kadar mümkündür. Abone sayınızı artırmak için buy google maps reviews ’de bulunan Buy.Fans paketlerini 45 TL’den başlayan fiyatlar ekstra hediye abone ve indirimli fiyatlarla güvenli bir şekilde satın alabilir abone sayınızı hızla artırabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir