TEKZEN Yapı Market Akhisar Mağazası Nerede?

Tekzen – Akhisar Novada AVM Mağazası iletişim bilgileri:
Adres: Seyit Ahmet Mah. 787 Sok. No:2 Akhisar – Manisa
Telefon numarası: 0 236 413 15 50 – 51
Çalışma Saatleri:
Açılış Saati: 10:00
Kapanış Saati: 22:00

TEKZEN Akhisar Mağazası‘nın konumunu aşağıdaki harita üzerinde görebilirsiniz.

TEKZEN Hakkında:
Sektöründe “En Yaygın Ev Güzelleştirme Merkezi” unvanını elinde bulunduran Tekzen, Avrupa DIY Perakende Birliği EDRA’nın Türkiye’deki tek üyesidir.

1995 yılında İstanbul Merter’de açtığı ilk mağazasıyla “Kendin Yap” (DIY – Do It Yourself) konseptini ülkemize getiren Tekzen, bu sayede ülkemizi yepyeni bir sektörle tanıştırdı. Bugün Tekzen, 55 ilde bulunan 122 mağazayla yerli ve yabancı binlerce ürünü uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleriyle müşterilerine sunuyor.

%100 yerli sermaye ile çalışan Tekzen, Türkiye’nin ardından, Romanya ve Kıbrıs’ta açtığı mağazalarıyla sektörde yurt dışına açılan ilk yerli marka unvanını da kazandı. Yurt genelinde toplam, yaklaşık 220.000 m2‘lik satış alanına sahip Tekzen mağazalarında mobilyadan aydınlatmaya, dekorasyondan boyaya, beyaz eşyadan hırdavata ev, bahçe, ofis ve tüm yaşam alanları için on binlerce ürün bulunuyor.

Mağaza ağını, Tekzen Express’ler ile genişleten Tekzen; her yıl 40 milyondan fazla müşteriyi ağırlarken, 2006 yılında faaliyete geçirdiği tekzen.com.tr sanal mağazası ile de 250 bin çeşit ürünü en hızlı, en güvenilir yoldan Türkiye’nin her noktasına ulaştırıyor.

TEKZEN Müşteri Hizmetleri telefonu: 444 85 96/TKZN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir