Antalya Bungalow Otel

Antalya Bungalow Otel

Antalya Bungalow Otel için söylenebilecek çok sayıda şey bulunuyor. Bunları uzun uzun anlatmak gerekiyor. Öncelikle otelin tam adresini vermek gerekir ise otelin açık adresi şu şekildedir:

Yazır, 07350 Kumluca/Antalya biçimindedir. Yani konumu biraz daha açmak gerekir Antalya ilinin en gözde yerlerinden olan Yazır ilçesinin Kumluca bölgesinde Antalya Bungalow Otel yer alır ve gelen kişilere eşsiz bir deneyim yaşatır. Ulaşım açısından da rahatlıkla gelinebilir. Nereden gelinirse gelinsin keyifli bir yol vardır. Sırf bu yol güzergahı bile otele gelmek için nedenlerden bir tanesidir.

Antalya Bungalow Oteli Farklı Kılan Özellikler

Antalya Bungalow Otel benzer tarzda olan otellerin aksine tüm yıl boyu açık olan bir oteldir. Otel yukarıda yazılı olan adresinden de net bir biçimde anlaşılır olduğu gibi doğanın tam kalbinde yer alır. Huzur içinde gözlerden uzak, kimselerin bulamayacağı bir otel arayanlar için bu otel tam anlamı ile biçilmiş kaftandır. Aslında Antalya Ekonomik Bungalow Otel bir otelden çok daha fazlası olup bir yaşam biçimidir. Kış aylarında otel bünyesinde çok DJ partileri, canlı müzik performansları bulunur.

Yaz aylarına gelindiğinde ise insanların karşısına bu otelde daha farklı etkinlikler çıkar. Otel dünyanın en güzel beldelerinden bir tanesi olan Olimpos’a son derece yakındır. Burada son derece bakir bir ortamda denize girmenin keyfi yaşanabilir.

Mavinin yeşille birleştiği bir yerde denize girmek sonrasında bungalow evlerde kalmak tam anlamı ile ölmeden önce yapılabilecekler listesinde yer alır. Tesisin tam ortasında yer alan havuz başında yaz ayları havuza girdikten sonra ister kitabınızı okuyabilir, ister insanlarla kuş sesleri içinde doğal bir ortamda sohbet etmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Otelin odalarına bakıldığında çok değişik türlerde odalar vardır. Her bir bungalow ev en fazla iki katlıdır. Üst katlarda kalınabileceği gibi alt katlarda da kalınabilir. Burada tercih tamamı ile kişilere kalmış durumdadır. Her bir odanın ayrı ayrı yaşanması gereken özellikleri ve güzellikleri vardır. Butik otel tarzını sevenlere de hitap etmektedir.

 

Muhteşem Zengin Bir Mutfak

Antalya Bungalow Otel içinde tam anlamı damak çatlatan çok özel bir restoran bulunur. Otelin menüsü son derece geniş olup Türk mutfağında kült haline gelen birbirinden güzel lezzetler vardır. Ali Nazik, İslim Kebabı gibi yemekler alanında eğitimli şefler tarafından titizlikle hazırlanan otel misafirlerinin beğenisine sunulur. Sunumlar da son derece şıktır.

Antalya Bungalow Otel söylenebilecek çok şey var herkesi bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir