Akhisar Belediyespor Kadın Voleybol Takımı 2.Lig’e Hazır

Akhisar Belediyespor Kadın Voleybol Takımı İkinci Lige Hazır

Akhisar Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, Türkiye Voleybol Federasyonu Kadınlar 2. Ligi 6. Gruptaki ilk maçında karşılaşacağı Manisa Ata Spor için hazırlıklarına ara vermeden devam ediyor. Lige en iyi şekilde galibiyet ile start vereceklerine inandıklarını belirten Akhisar Belediyespor Kulübü Başkanı Ekrem Kayserili, genç ve dinamik bir kadro ile ligin en iddialı takımı olacaklarını dile getirdi.

7 Ekim Cumartesi günü sezonun ilk maçını kendi sahasında konuk edeceği Manisa Ata Spor kulübü ile yapacak olan Akhisar Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, hazırlıklarını Akhisar Kapalı Spor Salonunda gerçekleştiriyor. Genç ve yetenekli oyuncu kadrosuyla lige iddialı giriş yapmaya hazırlanan yeşil siyahlı ekip, Akhisar’ı başarıyla temsil etmeyi hedefliyor.

“HERKESİ MAÇA BEKLİYORUZ”

Antrenmanları bizzat takip eden Akhisar Belediyespor Kulübü Başkanı Ekrem Kayserili, lige bu hafta sonu Manisa Ata Spor Kulübü karşılaşması ile başlayacaklarını, takımın tam haliyle hazır olduğunu belirtti. Başkan Kayserili, “Ligimizde zor ve kaliteli takımlar var. Yaklaşık 2 aydır, günde çift antrenman ile bizde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Her şeyden önemlisi hedefimiz, gençlerimizi sporla buluşturmak ve geleceğin milli sporcularını yetiştirmek. Cumartesi günü ilk maçımızda kazanacağımıza inanıyoruz. Buradan Tüm Akhisarlıları Cumartesi günü saat 14.00’da Akhisar Kapalı Spor Salonunda gerçekleştireceğimiz Manisa Ata Spor Kulübü maçımızda voleybol takımımızı desteklemeye bekliyoruz. ”dedi.

“EN İYİ SONUÇLARI ELDE EDECEĞİZ”

Yeni sezona genç ve dinamik bir kadro ile gireceklerini söyleyen Akhisar Belediyespor Kadın Voleybol Takımı Baş Antrenörü Kürşad Çetin ise Lige çok iyi hazırlandıklarını belirtti. Çetin sözlerini şöyle sürdürdü; ”İki-üç aydır tam kadro çalışmalarımız devam ediyor. Yeni sezon öncesi başta 2 tecrübeli ve birçok genç voleybolcu ile anlaşma sağladık. Bu sezon takımı daha da gençleştirerek hedefi olan bir takım kurduk. Altyapıdan 2001-2005 doğumlu birçok genç oyuncu çıkardık. Yeni sezona bu taze kan oyuncularımız ile çıkarak en iyi sonucu elde edeceğimize inanıyorum ”dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir