Akhisar Balıkesir Bandırma Tren Saatleri

İzmir’den Akhisar’a 6 Eylül Ekspresi Basmane – Bandırma Treni ile seyahat edebilirsiniz.
6 Eylül Ekspresi her gün düzenli olarak çalışmaktadır.

6 Eylül Ekspresi Basmane – Bandırma Treni

6 Eylül Ekspresi Güzergahı

6 Eylül Ekspresi iki önemli şehrimizi birbirine bağlarken aynı zamanda güzelliği ile büyüleyen diğer şehirlerimizden de geçmekte ve güzergâh boyunca yolculara görsel şölen sunmaktadır. İzmir Basmane ile Balıkesir Bandırma’yı birbirine bağlayan 6 Eylül Ekspresinin güzergâh bilgileri şu şekildedir; İzmir Basmane’den Manisa’ya, Manisa’dan Soma’ya, Soma’dan Balıkesir’den, Balıkesir’den Bandırma’ya. Dönüş yolunda ise 17 Eylül Ekspresi ile Bandırma’dan Balıkesir’e, Balıkesir’den Soma’ya, Soma’dan Manisa’ya, Manisa’dan Basmane’ye bir yol izler.

Tüm güzergâh boyunca tren hem İzmir’in hem Manisa’nın hem de Balıkesir’in doğal güzelliklerini yakından görme şansını sizlere sunar. Tren seferini ortalama olarak 7 saat içerisinde tamamlamaktadır. Ekonomik ve kısa zamanlı olan bu hizmet özellikle İzmir’den Bandırma’ya, Bandırma’dan da İzmir’e gidecekler için ilk tercih edilen ulaşım yöntemi olmuştur.

6 Eylül Ekspresi Akhisar Balıkesir Bandırma Tren Saatleri

Tren No: 32001
Durak Kalkış Saati
AKHİSAR Kalkış 11:36
Süleymanlı 11:44
Kırkağaç 12:02
Soma 12:15
Savaştepe 12:38
Soğucak 12:58
Gökköy (Balıkesir) 13:21
BALIKESİR 13:34
Yeniköy 13:57
Susurluk 14:21
Aksakal 14:43
Kuşcenneti 15:03
BANDIRMA Şehir Varış 15:13

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir